اولترا فریزر آزمایشگاهی چیست؟

پی اچ متر
همه چیز درباره پی اچ متر
مرداد 31, 1400
دستگاه آب مقطر گیری
عملکرد دستگاه آب مقطر گیری به چه صورت است؟
شهریور 28, 1400
پی اچ متر
همه چیز درباره پی اچ متر
مرداد 31, 1400
دستگاه آب مقطر گیری
عملکرد دستگاه آب مقطر گیری به چه صورت است؟
شهریور 28, 1400

اولترا فریزر آزمایشگاهی چیست؟

اولترا فریزر آزمایشگاهی

اولترا فریزر آزمایشگاهی از جمله تجهیزات آزمایشگاهی است که با نام فریز فوق سرد نیز معروف می باشد. قادر به کار در دمای 86 درجه سانتی گراد زیر صفر می باشد. این محصول از جهت امکانات ذخیره سازی در سه مدل گوناگون دیده می شود یک سیستم  PLC  در اختیار دارد که از تنظیمات دمایی و نمایش آن ها در حد 0.1 سانتی گراد پشتیبانی می کند.

مسئله بسیار مهم در دستگاه اولترا فریزر رسیدن به دمای واقعی منفی 86 درجه سانتیگراد و پایداری در آن دما می باشد که در این دستگاه این مسئله کاملا در شرایط مختلف تست شده و نتیجه داده است. طراحی سیستم سرمایشی به گونه ای است که در یک سیستم سرمایشی، شرایط برای رسیدن به این دما فراهم می شود، ضمنا بدنه و عایق بندی دستگاه به گونه ای است که کمترین اتلاف دمایی و انرژی ممکن را فراهم نموده است. با توجه به اینکه نمونه های بسیار ارزشمندی در این دستگاه ها نگهداری می شود و عدم پایداری دما می تواند ضررهای غیر قابل جبرانی را برای پژوهشگران ایرانی به بار آورد. این محصول توانسته نیازهای پژوهشگران را در این زمینه در مراکز شناخته شده دولتی برآورده نماید.

اولترا فریزر آزمایشگاهی

کاربرد اولترا فریزر آزمایشگاهی

این محصول جنبه های کاربردی متعددی در امر ذخیره سازی مواد زیستی و زیست تکنولوژی در محیط تحقیقاتی ، مراکز پزشکی ، بیمارستان ها ، بانک های خون و آزمایشگاه های جرم شناسی دارند. به طوری که در آزمایشگاه های جرم شناسی از آن ها به منظور ذخیره سازی بلند مدت مدرک استفاده می شود.

ویژگی های این محصول

  • کیفیت ساخت محکم دستگیره و ضامن های که چندین سال به طور مداوم کار خواهند کرد.
  • سریع ترین ریکاوری دمایی پس از باز شدن در به نسبت سایر فریزر آزمایشگاهی را دارد.
  • یک طراحی داخلی که به راحتی سیستم های رک و ظروف ذخیره سازی را از مدل های دیگر می پذیرد
  • دارای سیستم آلارم(بصورت نمایشی و صوتی) برای: فشار بالای کمپرسور،قطع ناگهانی برق، باز ماندن درب ،خرابی سنسور و کندانسور
  • دارای دو فن قوی برای خنک کردن کمپرسورها و حفظ دمای حداقل در دمای محیط تا 35 درجه سانتی گراد
  • اولترا فریزر آزمایشگاهی شرکت پارمیس طب نسبت نمونه های دیگر کیفیت قابل رقابت و رسیدن به دمای واقعی منفی 86 درجه سانتیگراد و پایداری در این دما می باشد.
  • دستگاه اولترا فریزر منفی 86 درجه سانتیگراد نسبت به نمونه های خارجی قیمت مناسب تر با همان کیفیت و عملکرد
  • مهم تر از آن خدمات پس از فروش در دسترس به همراه سرویس و نگهداری ادواری برنامه ریزی شده، می باشد.

اولترا فریزر آزمایشگاهی

نکته

ضمناً با توجه به نتیجه تحقیقات انجام شده برای درمان بیماری کرونا، واکسن کشف شده نیاز به نگهداری در دمای کمتر از منفی 70 درجه سانتیگراد را دارد که این تجهیز کاملاً می تواند نیاز کادر درمان را در این زمینه برطرف نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *